Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 7 гостей.

Карта сайту

Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Теги: Слобідський

Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради



  “Для нас робота – принциповий фронт.
Ми не дамо ворогу позбавити наших дітей
можливостей інтелектуального зростання і
соціального розвитку”.

 
Міністр освіти і науки України
Оксен Лісовий
  

 

 

Офіційний сайт Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради   

slobidske-ruo.edu.kh.ua

  

 

 

   Начальник Управління освіти - Пилаєва Тетяна Вячеславівна, тел. 725-84-00; години прийому: щовівторка з 13.00 до 15.00; щоп`ятниці з 09.00 до 12.00.

  Заступник начальника Управління освіти - Чернігівська Ніла Вячеславівна; години прийому: щопонеділка з 13.00 до 15.00; щосереди з 13.00 до 15.00.

 

   Час війни – це велике випробування для народу, це час тривоги, болю, нещасть, а водночас і почуття єдності в боротьбі заради омріяної Перемоги. Щодня українці пишуть історію не тільки своєї держави, але й літопис нової європейської та світової реальності.

   Роль освіти – це турбота про майбутнє нації, про формування суспільства, яке дотримується системи цінностей і прагне вдосконалити свою державу, своє життя, свій навколишній простір.

   У районі збережено мережу закладів освіти.  

 

 

 

    У закладах освіти працюють 1217 педагогічних працівників. 11 працівників захищають рідну землю в різних підрозділах ЗСУ.

   Трансформується сама модель учителювання: педагог майбутнього — той, хто навчає вчитися та мотивує дітей своїм власним прикладом. Це і є найбільшим викликом для освіти зараз.

   Щорічно педагоги закладів освіти району є активними учасниками конкурсів професійної майстерності.

   29 переможців обласного фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».

   Учасниками районного конкурсу «Учитель року - 2023» були 19 учителів.

   За підсумками міського конкурсу маємо такі результати:

   - переможець у номінації «Основи здоров’я» – Абазіна Людмила Володимирівна, учитель ліцею №102;

   - лауреати – у номінації «Захист України» - Зінченко Павло Олексійович, учитель ліцею №46, та в номінації «Початкова освіта» – Шкребець Олена Олексіївна, учитель ліцею №46.

   За підсумками обласного туру Всеукраїнського конкурсу лауреатом став Зінченко Павло Олексійович.

 

 

 

 

 

    У І-му (районному) етапі конкурсу на кращий дистанційний курс за предметними номінаціями алгебра, німецька мова, українська мова взяли участь 13 вчителів. 

   За результатами конкурсу район отримав трьох переможців. У номінації «Алгебра» дипломами ІІІ ступеня від Департаменту освіти Харківської міської ради нагороджено Коваленко Людмилу Олексіївну, вчителя гімназії №44 та Малюк Ірину Володимирівну, вчителя ліцею №46. У номінації «Українська мова» дипломом ІІІ ступеня нагороджено Панічік Ірину Олександрівну, вчителя ліцею №60.

 

 

 

 

   Головним критерієм якості освіти в школах для вчителів, експертів, директорів шкіл і батьків є опанування учнями ключових компетентностей.

 

 

   За результатами НМТ 19 учнів впоралися з тестами на 200 балів (ліцеї №№ 46, 60, 68, 82, 114, 173), двоє з них набрали по 200 балів із 2 предметів (ліцеї №№ 46, 114).

 

 

 

 

 

   Нова українська школа – це територія особистісного розвитку кожного учня. 

   У 2022/2023 навчальному році 57 учнів закладів освіти району стали переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, 5 – переможцями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології й української мови та літератури (ХЛ №№46, 68, 173).

 
 

 

 

   Результатами обласного етапу МАН України: із 23 робіт поданих на обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 18 стали переможцями. 

 


 

   6 учасників ІІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України стали переможцями (ХЛ №№46, 82, 102, 173, ХПСШ «Харківський колегіум»):

   - Мишков Богдан, учень ХЛ №46, – золота медаль;

   - Кальченко Марія, учениця ХЛ №102, – золота медаль;

   - Сініцин Герман, учень ХПСШ «Харківський колегіум», – срібна медаль;

   - Гонтаренко Андрій, учень ХЛ №82, – срібна медаль;

   - Фішензон Фаїна, учениця ХЛ №46, – срібна медаль;

   - Пчолкіна Марія, учениця ХЛ №173, – бронзова медаль.

 

 

 


 

   Наші учні, де б вони не знаходилися: у Харкові, в Україні, чи за кордоном, продовжують здобувати блискучі перемоги в інтелектуальних конкурсах. 

   У цілому у 2022/2023 навчальному році 23 перемоги Всеукраїнського та міжнародного рівнів і 109 перемог обласного рівня інтелектуальних змагань здобули школярі району.

 

 

 

 

 

   Команди шкіл району брали участь у 3-х міських предметних турнірах.

 

 

 

 

   В умовах воєнного стану організація та проведення виховної роботи в закладах освіти району набула іншого змісту.

   Важливим стало забезпечення безперервної складової здоров'я  особистості, формування громадянина-патріота України, підготовленого до життя, із високою національною свідомістю. 

   Саме в сучасних умовах патріотичне виховання молодого покоління стало важливою складовою виховного процесу.

   З метою формування та розвитку в учнівської молоді соціально значущих цінностей, громадянськості й патріотизму, активної громадської позиції були об’єднані зусилля всіх учасників освітнього процесу, які брали участь у 14-ти міських і районних акціях, флешмобах і челенджах.

   17 закладів освіти району провели заплановані миротворчі заходи в рамках програми «Мережа шкіл миру».

 

 

 

 

 

    Під час війни заклад позашкільної освіти є осередком, який дає змогу дітям отримувати психологічну підтримку, покращувати емоційний стан, не втрачати спілкування та переключати увагу на розвиток особистої екоетики у такий важкий час, відволікатись від негативної інформації. 

   Усі позашкільні заклади освіти району за будь-яких обставин не припиняли своєї роботи.

 
 
 
 
   Сьогодні, через надскладні умови нашого повсякдення, робота психологічної служби набула особливого значення. Допомоги психологів і соціальних педагогів потребують не тільки учні та їхні батьки, а й педагоги.

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark