Статистика сайту

Сейчас на сайте 0 пользователей и 9 гостей.

Карта сайту

STEM Чемпіонат Харкова 2024 із природничо-математичних наук для учнів 10-11 класів

Теги: Турнiри, конкурси, олiмпiади

 Упродовж листопада-грудня 2024 року серед учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти міста проведено STEM Чемпіонат Харкова з природничо-математичних наук. У заході брали участь понад 1000 старшокласників Харкова. Чемпіонат став можливим завдяки підтримці Харківського міського голови Ігоря Терехова, сумісній роботі Департаменту освіти Харківської міської ради та Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». До змагань долучилися 152 команди зі 134 закладів освіти міста.

   21 грудня 2024 в очному форматі у безпечних умовах проведений фінал, до якого вийшли 9 команд із усіх районів міста:
   - «Spirit 168» ліцею № 168 Індустріального району;
   - «Завзята дев’ята» ліцею № 9 Київського району;
   - «ІнфоІмпульс161» ліцею № 161 Немишлянського району;
   - «Інноватори_65» ліцею № 65 Новобаварського району;
   - «Ice Alliance ХЛ 10» Основ’янського район;
   - «Тріумф156» ліцею № 156 Салтівського району;
   - «Іnvention 114» ліцею № 114 Слобідського району;
   - «#18_Kitten_2.0» ліцею № 18 Холодногірського району;
   - «Котики» ліцею № 89 Шевченківського району.
   Учасників змагань привітали директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко та ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол. Ольга Іванівна підкреслила, що Харків був і залишається інтелектуальною столицею завдяки досягненням харківських школярів у Всеукраїнських турнірах, олімпіадах та конкурсі МАН. 
   Змагання проходили в командному заліку у форматі Kahoot-вікторини. Школярі продемонстрували свої знання з хімії, фізики, математики, ІТ та про рідний Харків.
   За підсумками фінальної гри перше місце посіла команда «#18_Kitten_2.0» ліцею № 18 Холодногірського району, друге місце виборола команда «Котики» ліцею № 89 Шевченківського району, третє місце у команди «ІнфоІмпульс161» ліцею № 161 Немишлянського району.
   Переможці та учасники фінальної гри відзначені дипломами та нагороджені подарунками.
   Популяризація предметів природничо-математичного спрямування та технічних спеціальностей на сьогодні є надзвичайно важливою. Упровадження гейміфікації, нарівні з популяризацією STEM-освіти та прокачуванням Soft skills є в числі найважливіших складових освітнього процесу.

 

 

 

 

Перейти вгору Share/Save/Bookmark